Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика


Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика – це одна з необхідних складових діагностики та  лікування, яка дозволяє встановити остаточний діагноз, а також слідкувати  за перебігом захворювання і контролювати сам процес лікування. Для цього призначається необхідний вид аналізу і у пацієнта роблять забір необхідного біоматеріалу (аналіз крові, аналіз сечі, аналіз харкотиння, аналіз калу та ін.).

Ми пропонуэмо Вам

Після консультації Ваш лікуючий лікар визначить ,які саме аналізи необхідно здавати і випише напрямок з зазначеними пунктами.

В клініці «Іштар» проводяться аналізи як дорослим так і дітям. Ми піклуємося про здоров’я Вашої родини.

Важливо пам’ятати, що діагноз не ставиться лише за результатами аналізів. Ваш лікуючий лікар проводить повну діагностику: збір анамнезу, скарг, огляд, лабораторну діагностику і в разі потреби – ряд додаткових досліджень. Для Вас буде проведена розшифровка аналізів профільним фахівцем.

Результати аналізу пацієнт отримує протягом доби або через декілька днів в залежності від виду дослідження. З приводу результатів Вас проконсультує Ваш лікуючий лікар. Також результати аналізів відправляються Вам на електронну пошту, де Ви можете переглянути аналізи в зручний для Вас час.

Здати аналізи Ви можете безпосередньо в клініці. У нас працюють висококваліфіковані медичні сестри, завдяки яким процедура здачі біоматеріалу буде для Вас максимально комфортною і безболісною. Для забору аналізу, а також для його зберігання застосовуються виключно одноразові інструменти і ємності. Після маніпуляції в цей же день матеріали відправляються в лабораторію.

Лабораторії, з якими ми працюємо:

«Діла». Клініко-діагностична багатопрофільна лабораторія. В Україні працює з 1998 року. Виконує значний перелік лабораторних досліджень: загальноклінічні дослідження, алергологія, гематологія, пренатальний скринінг, онкопанель бактеріологія, цитоморфологія, генетичне дослідження, і інші.

Записатися на прийом