Стоматологія

Стоматологія


До Ваших послуг в клініці «Іштар» :

Консультація стоматолога

Імплантація зубів

Протезування зубів

Виправлення прикусу

Лікування зубів

Хірургія зубів

Естетична стоматологія

Навіщо проходити професійну чистку зубів

Над-і під`ясненні відкладення є субстратом для розмноження бактерій, що провокують утворення карієсу. Наліт з часом перетворюється на камінь і травмує ясна, таким чином підвищує ризик розвитку пародонтиту. Лікування карієсу та інших захворювань порожнини рота потребує попередньої професійної гігієни, щоб уникнути рецидивів.

Видалення твердих відкладень допомагає відновити нормальний кровообіг у навколозубному просторі, що сприяє зміцненню ясен і поліпшенню опорної функції кожного елемента зубного ряду. Руйнування каменів відбувається за рахунок ультразвукової вібрації. Спеціальна частота і амплітуда коливань апарата дозволяють безболісно і легко відокремити тверді відкладення від поверхні зубів без ушкодження емалі.

При абсолютно здоровій порожнині рота ми рекомендуємо проходити процедуру не рідше 1 разу на рік. Записатися на позачергову професійну чистку зубів необхідно в разі:

 • потемніння емалі (в т. ч. через куріння);
 • підготовки до ремінералізації;
 • майбутньої герметизації фісур;
 • планування ортодонтичного, ортопедичного лікування і т. п .;
 • необхідності профілактики карієсу і захворювань ясен.

Етапи професійного чищення зубів

У клініці «Іштар» професійна гігієна порожнини рота включає в себе:

 • Видалення зубних відкладень за допомогою ультразвуку. За допомогою Скайлера усувають наліт, над’ясневий і під’ясневий камінь. Очищуються парадентальні кишені, зубна емаль світлішає.
 • Шліфування та полірування зубів –це безболісна маніпуляція, що проводиться за допомогою гумових ковпачків,  щіток, абразивних паст і т.п ., що повертає зубам природний блиск.
 • В кінці процедури рекомендується пройти ремінералізацію і фторування емалі.

Професійне чищення зубів у вагітних

Загалом стоматологи рекомендують виконувати професійну чистку зубів не рідше одного разу на рік, в тому числі в період виношування дитини. М’який наліт на зубах може спровокувати поширення патогенних мікроорганізмів, а також появу неприємного запаху. У деяких випадках він може стати причиною появи карієсу. При наявності зубного каменю та інших твердих відкладень ясна можуть опускатися. В таких випадках є ризик втратити навіть здорові зуби. І, нарешті, зубні відкладення можуть привести до кровоточивості ясен.

Вищеописані проблеми часто тягнуть за собою появу різних інфекцій, які стають загрозою здоров’ю і жінки, і плоду.

Після професійного чищення зубів рекомендується

 • перші 7 днів використовувати м’яку щітку, а потім – середньої жорсткості;
 • протягом 2 діб утриматися від куріння, «кольорових» напоїв та їжі з фарбувальними властивостями, а також тих, що підвищують чутливість емалі;
 • застосовувати зубні йоршики, флос, іригатор;
 • використовувати зубну пасту для чутливих зубів і інші рекомендовані стоматологом засоби;
 • включити в свій раціон більше твердої їжі (свіжі овочі і фрукти).

Реставрація зубів

Реставрація зубів в стоматології застосовується для відновлення естетики і функцій зубного ряду. Вона дозволяє відкорегувати природні недосконалості і проблеми, що виникли як результат травм і захворювань. Це безболісна і нетравматична  процедура, яка допомагає відновити природну красу зубного ряда та жувальну функцію, не виконуючи протезування або імплантацію.

В яких випадках застосовується процедура реставрації зубів

Реставрація зубів  дозволяє вирішити такі проблеми як:

 • щілини між зубами;
 • каріозне пошкодження фронтальної зубної поверхні;
 • відколи та ушкодження емалі;
 • зруйнована коронка;
 • зміни відтінку емалі.

Естетична реставрація дає можливість виправити колір та форму і зубів. Після процедури вони виглядають природньо і відповідають зоднішньому вигляду та функціям здорових зубів.

Способи естетичної реставрації зубів

Коронки застосовують, якщо зуб зруйнований більш ніж на 50%. Використовують конструкції з металокераміки і кераміки. Вони виглядають природньо, міцні і служать 10-20 років.

Вініри – тонкі пластинки (0,5-0,7 мм), що дозволяють приховати такі дефекти: невеликі проміжки між зубами фронтальної групи, відколи ріжучої частини, зміна кольору емалі, мала форма зубної одиниці. Конструкції стійкі до харчових фарбників і зберігають блиск.

Реставрація зубів вкладками використовується для сильно зруйнованих зубів бічної жувальної групи. Мікропротези виготовляються відповідно до форми дефекту і ідеально відновлюють частину зуба з коронкою. Матеріалом служить кераміка, за властивостями і зовнішнім виглядом аналогічна природним зубним тканинам.

Імплантація зубів

Як проходить відновлення зубів?

Найбільш надійний спосіб відновлення зубного ряду– це встановлення зуба  за допомогою імплантату (штучного кореня зуба з титанового сплаву) і закріпленого на ньому незнімного протезу (коронки, повної або часткової балочної конструкції). Імплантати надійно утримують новий зуб в щелепній кістці, рівномірно розподіляють жувальне навантаження.

Етапи імплантації

 1. На першому етапі проводиться діагностика, для визначення оптимального місця для встановлення імплантатів.
 2. Сама імплантація – це хірургічна операція, в ході якої виконується місцева анестезія і за допомогою спеціальних інструментів встановлюється імплантат в щелепну кістку. Потім на нього закріплюється тимчасовий протез. Процедура проходить за один візит в клініку.
 3. Титановий корінь зуба приживається протягом 3 – 6 місяців. В цей період носиться тимчасова пластмасова коронка. Вона підбирається під колір натуральних зубів, тому естетика зубного ряду зберігається. Це особливо важливо, якщо вам необхідно вставити передні зуби.
 4. Після закінчення остеоінтеграції лікар запрошує пацієнта для встановлення формувача ясен і абатмента – з’єднувального елемента між імплантатом і коронкою / протезом. Знімаються зліпки для виготовлення постійного протезу.
 5. На фінальному етапі лікар встановлює постійні незнімні протези або коронки на імпланти.

Записатися на прийом